Agafea balzám hustý na zpevnění posílení a růst vlasů. 350 ml

Balzám bylinářky Agafey je vytvořen z výtažků 17 sibiřských bylin, bílého medu, lopuchového oleje a extraku pryskyřice Borovice bahenní v nálevu z rozmrzlé vody. Je určen pro...
Doporučená nabídka Ex Herbis

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 236 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 894 recenzíDalší informace

Značka
Typ produktu
balzámy

Příjemný, doufám, že pomuze

• , zakoupeno v Herbatica.cz

Vlasy jsou po použití moc příjemné.

• , zakoupeno v Chininova kosmetika

po nemoci mi vypadávaly vlasy, produkt jsem si vybrala, protože věřím těmto bylinkám a myslím, že jsou z čistého prostředí. Výrobek mi velice pomohl, je to skutečný balzám. Vlasy mi dorůstají. Moc děkuji.

Značka
Typ produktu
balzámy

Je určen pro zpevnění, posílení a podporu růstu vlasů, zejména jemných a oslabených.

Výtažky z bylin, bílý med a lopuchový olej zajišťují oslabeným vlasům vláhu, výživu, zpevňují a stimulují jejich růst.

• Takové spojení aktivních výživných složek dodá vlasům komplexní péči: zpevnění, sílu a podpoří jejich růst.
  • Dříve se voda z rozmrzlého sněhu nebo ledu používala běžně: do chalupy se přinesla velká nádoba sněhu nebo ledu a čekalo se až rozmrzne ... pak se tato voda použila na výrobu lektvarů nebo i koupel.

Rozmrzlá  voda je velice čistá a blíží se čistotou vodě destilované. "Pokud vlasy slábnou, vypadávají, vyléčit jejich sibiřským sběrem." – radí bylinkářka. Balzám, jehož základ tvoří rozmrzlá voda působí jako kondicionér.

Sibiřská přírodní kosmetika bylinářky Agáty ( Agafea ) využívá tradiční sílu léčivých bylin k výrobě kvalitní kosmetiky pro všechny typy pleti a vlasů.

• Objem: 350 ml
  • Použití: Naneste balzám na umyté, vlhké vlasy po celé jejich délce a nechejte působit dvě minuty. Pak opláchněte čistou vodou.
  • INCI: Aqua nivalis (rozmrzlá voda), Siberian Herbals Water Complex – výtažek ze 17 sibiřských bylinek: Rododendron daurický (Rhododendron Dauricum), Oman pravý (Inula Helenium), Plamínek sibiřský (Atragene Sibirica), Smil písečný (Helichrysum arenarium), Zlatobýl dahurský (Solidago Dahurica), Bocianik rozpukovitý (Erodium cicutarium), Všivec Uralský (Pedicularis uralensis), Ostružina skalní (Rubus saxatilis), Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica), Mydlice lékařská (saponaria Officinalis), Heřmánek pravý (Chamomilla Recutita), Silenka jenisejská (Silene Jenisseensis Willd), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea), Pelyněk mongolský (Artemisia Mongolica), Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis), Kokořík vonný (Polygonatum odoratum), Hluchavka bílá (Lamium album); Cetrimonium Chloride, cetearyl alcohol, Ceteareth-20, Mel – bílý med, Arctium Lappa seed oil (lopucho vý olej ze semen), Pinus palustris wood tar (pryskyřice Borovice bahenní), Panthenol (vitamín B5), guar Gum, Citric Acid, Parfum, Kathon.

Příjemný, doufám, že pomuze

• , zakoupeno v Herbatica.cz

Vlasy jsou po použití moc příjemné.

• , zakoupeno v Chininova kosmetika

i po delším používání šamponů Milva mi vlasy nepřestaly padat, as tímto produktem zatím zkušenost nemám!

• , zakoupeno v Ex Herbis

• super poměr cena výkon

Vlasy mám opravdu lepší

• , zakoupeno v Chininova kosmetika

Musím tento produkt velice vychválit a určitě doporučuji.Mám vlasy oslabené,proto jsem se rozhodla použít tento balzám ale v kombinaci s Milva chininový šampon BIG 500 ml.Použila jsem ho teprve 2x a už nyní mohu říct, že vlasy jsou pevnější a co je důležité, účes drží po celý den. Mám těžké vlasy a po umytí běžným šamponem se mi vlasy v průběhu dne narovnaly.Vlasy jsou hmatatelně kvalitnější a dobře se upravuji, působí zdravě.Výsledek mě mile překvapil.

• , zakoupeno v Chininova kosmetika

Krásná vůně a vlasy po použití jsou hebké na dotyk. Moc příjemná vlasová kosmetika.

• Složení
    • Mám po něm takové zvláštní vlasy, ale asi chvilku trvá, než si zvyknou.

• Zajímavá vůně
    • po použití hezké vlasy
    • hezký obal
    • možná menší pěnivost šamponu

Zatím používám krátce, tak si myslím, že to za tak krátkou dobu ještě nemohlo mým vlasům způsobit zesílení. Ale z prvních dojmů, vlasy jsou pěkné po umytí, šampon zajímavě voní.