Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner 250 ml

TOP 28 v kategorii Kondicionéry a balzámy na vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner 250 ml

Luxusní kondicionér Caviar Anti-Aging revitalizuje lámavé vlasy, dodává jim hydrataci a obnovuje hedvábný lesk. Perfektní pro suché a poškozené vlasy. Aktivní látky: Seasilk -...
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč91 % • 12 827 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 45 967 recenzíDalší informace

oplachové

• , zakoupeno v Salon Online

Výborný doporučuji

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• skvělá hloubková hydratace bez zatížení, i když mám jemné vlasy. Na rozdíl od jiných silných moisture masek a kondicionérů, které sice vyživí, ale silně zmastí a zjemní vlasy, jsou po tomto přípravku pevnější, silnější a pružnější. A při pravidelném používání se zlěpšuje kvalita vlasů. Používám někdy jako masku přes noc.
  • , zakoupeno v BRASTY.CZ

• Vcera u kadernice prvni pouziti. Ja mam dobry pocit, vlasy jsou jine, proste zdravejsi, kadernice byla povyfoulani tez spokojena. Dnes druhy den vlsy prima. Vrele doporucuji.
    • Mozna cena pro mne - jsem 1947

spokojena s vlasy po prnim pouziti, ale i nazor kadernice po dokonceni foukani.

Objem
tekuté
CBD
Typ péče
oplachové

Seasilk - unikátní směs mořských výtažků je zdrojem nepřetržité hydratace,

Age-Control Complex (kaviárový extrakt, vitamín C a cytokiny) - působí proti všem druhům stárnutí vlasů, vyhlazuje vlasy a navrací jim lesk,

Enzymetherapy - zajišťuje lepší absorpci aktivních látek,

ColorHold - chrání barvu před vyblednutím či vymytím.

Účinky: dodává vlasům exkluzivní výživu a hydrataci, obnovuje kvalitu vlasů a navrací jim mladistvější vzhled, zanechává vlasy lesklé a hebké, usnadňuje úpravu vlasů, předchází blednutí barvy.

Vlastnosti: bez sulfátů, parabenů, ftalátů, umělých barviv, parafínů a minerálních olejů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Salon Online

Výborný doporučuji

• Mozna cena pro mne - jsem 1947

spokojena s vlasy po prnim pouziti, ale i nazor kadernice po dokonceni foukani.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

Vlasovou kosmetiku ALTERNA již používám řadu let. Patří sice do vyšší cenové skupiny, ale mohu konstatovat, že mi zachránily vlasy po operaci srdce, kdy začaly řídnout. Používám z této řady i šampon, který v podstatě tvoří celekovou péči. I kadeřnice mi kvalitu vlasů pochválila .

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• prostě dokonalý .... jako celá řada Alterny, ikdyž drahý, ale vydrží
  • , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

Produkty Altrena mám velice ráda, ale tento kondicionér je oproti jiným balením z jiných eshopu velice řídký, jako by byl naředěný. Mám srovnání a jsem překvapená, nad rozdílem.
    Zřejmě už neobjednám, i když cena je lákavá.

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

Jsem absolutně spokojená. Objednávám již podruhé jak šampon Caviar Replenishing moisture tak conditioner. Přitom mám vlasy léta barvené, tedy poničené, šedivé a jemné.

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

Jelikož si kupuji od této značky šampon , tak se bez conditioneru neobejdu. Je to doplńující přípravek k celkovému dosažení kvalitních vlasů.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Pro moji potřebu jsem s výrobkem spokojená.

• nevím, nemám vyzkoušený