Biofficina Toscana aktivní koncentrovaný kondicionér 200 ml

Produkt nemá žádné parametry.

• Pro mě zatím nejlepší kondicionér z přírodní kosmetiky
    • vlasy jsou po něm hladké a jdou krásně rozčesat
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Pro suché vlasy bombastický!

Vlasy jsou po aplikaci krásně rozčesatelné, produktu stačí málo aby udělal vše potřebné, vůně je střídmá.
    Rozhodně doporučuji. Kondicionér určitě zakoupím znovu.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Koupila jsem si jej poprvé, použit teprve 3x, ale zatím z něj mám velmi dobrý dojem, vlasy se dobře rozčešou a vypadají zdravě.

Produkt nemá žádné parametry.

Aktivní kondicionér s obsahem organického olivového oleje a s rostlinnými proteiny z bílých fazolí pečuje a ošetřuje i velmi poškozené vlasy. Poskytuje jim výživu, regeneraci a dodává jim objem. Zanechá vaše vlasy hebké na dotek a provoněné svěží vůní šalvěje a citrónu (z esenciálních olejů).

• Pro mě zatím nejlepší kondicionér z přírodní kosmetiky
    • vlasy jsou po něm hladké a jdou krásně rozčesat
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Pro suché vlasy bombastický!

Rozhodně doporučuji. Kondicionér určitě zakoupím znovu.