Chi Magnified Volume Conditioner 350 ml

CHI Magnified Volume Conditioner - Kondicionér pro objem vlasů - regeneruje a posiluje vlasy zevnitř - dodává vlasům objem, lesk a sílu - jemné složení dokonale čistí vlasy...
Garantovaný nákup z Nejkrásnější vlasy

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 359 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč0 neověřených recenzíDalší informace

CBD
Typ péče
oplachové

• , zakoupeno v Notino

Kupuji opakovaně. Pokud se vlasy po umytí částečně vysuší ručníkem a produkt se pořádně vetře do vlasů a nechá krátce působit, tak vlasy skutečně nejsou zacuchané.

• , zakoupeno v Notino

Ještě nemám možnost ohodnotit, užívám teprve týden. Myslím, že efekt bude znát za nějaký čas. Momentálně spokojená jsem.

• , zakoupeno v ZAOS Praha s.r.o.

• Mam vlasy pod ramena, melirovane, ale u hlavy mam svoje prirodni hnede vlasy a tak jsou obcas splihle u hlavy. Po kondicioneru Chi Volume jsou opravdu krasne od hlavy/od korinku zvedle.
    • Nevoni mi moc. Je to takova umela vune, takova umela boruvkova nebo nejak neidentifikovatelne ovocna. Miluji vuni Chi Silk Infusion - regeneracni vyziva s hedvabim a cekala jsem neco takoveho. Takovou silnou zenskou vuni, prijemnou, az teplou. Takze tato vune mne v porovnani s ni zklamala. Je takova moc svezi a "umela".

Jsem spokojena, opravdu funguje "Volume" :) ale priste zkusim treba kondicioner z rady Silk Infusion, protoze ma hezci vuni.

Objem
CBD
Typ péče
oplachové

CHI Magnified Volume Conditioner - Kondicionér pro objem vlasů

• regeneruje a posiluje vlasy zevnitř
  • dodává vlasům objem, lesk a sílu
  • jemné složení dokonale čistí vlasy bez zatížení
  • po použití budou vlasy lesklé a plné objemu

Použití:

Aplikujte na umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.

• , zakoupeno v Notino

• , zakoupeno v ZAOS Praha s.r.o.

nic zvlastniho, obycejny kondicioner, docela vtirava sladka vune

• pevnější vlasy

zatim nejlepší kondicioner, co jsem kdy měla. zatím jedninej kondicioner na objem, po kterym mi šly rozčesat vlasy.