Freeman Papaya 3min. Conditioner regenerační Mango 150 ml

pro poškozené vlasy

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Dobře se mi rozčesávají vlasy
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Krásně voní. Kupovala jsem jako dárek pro sestru, která miluje produkty zn. Freeman. K tomuto kondicionéru se neustále vrací. Je spokojená.

Doporučuji.

• Krásně voní
    • Vlasy jsou okamžitě jemné a snadno rozčesatelné
    • Zatím nic

Používám krátce, zatím nemohu hodnotit kvalitu. Chtěla jsem vyzkoušet přírodní produkt - Zatím jsem ale spokojená

Objem
150 ml
Typ produktu
kondicionéry
Druh vlasů
pro poškozené vlasy

3minutový hydratační kondicionér s příjemnou exotickou parfemací intenzivně hydratuje, regeneruje a posiluje vlasy. Určeno pro suché a poškozené vlasy. Aktivní látky: výtažek z papáji, manga, mořských řas a kokosu, palmový olej.

Účinky: navrací vlasům vitalitu a zdravý vzhled, regeneruje a hydratuje, vyhlazuje vlasy, usnadňuje rozčesávání.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Dobře se mi rozčesávají vlasy

Doporučuji.

• Krásně voní
    • Vlasy jsou okamžitě jemné a snadno rozčesatelné
    • Zatím nic

• Příjemná vůně a konzistence
    • Přestože je inzerován jako přírodní kosmetika, obsahuje silikony!
    • Po použití nevidím výrazný rozdíl

Neurazí, nenadchne
    Příště jej již nekoupím, levnější produkty splní stejný účel