Kérastase Volumifique Gelée Volume gelový kondicionér pro jemné a zplihlé vlasy 200 ml

Objem
200 ml
Druh vlasů
pro jemné vlasy

• , zakoupeno v Krasa.cz

Bohaté vlasy

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Používám na delší jemné přírodní blond vlasy. Vlasy jsou po použití objemnější a méně se mastí. Kombinuji s objemovým šamponem stejné značky. Příjemná vůně. Přípravek nezatěžuje vlasy.

• , zakoupeno v Notino

Tento kondicionér na jemné a zplihlé vlasy mi vyhovuje, jsem s ní spokojená. Zakoupila jsem k němu i šampon na jemné a splihlé vlasy stejné značky, taky velká spokojenost.

Objem
200 ml
Druh vlasů
pro jemné vlasy

Vlasová péče ve formě gelu pro bohatost a objem jemných vlasů. Vlastnosti: dodává objem, aniž by zatěžovala, zároveň posiluje vnitřní strukturu vlasového vlákna,

Vlasy mají větší objem, jsou znatelně lehké a nadýchané přímo od kořínků.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Bohaté vlasy

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• používám několik let na jemné vlasy,vyhovuje
  • , zakoupeno v Notino

• Skvělý i na citlivou pokožku hlavy
  • , zakoupeno v Notino

Mám s ním dobré zkušenosti z dřívějšího používání. Moje jemné vlasy jsou po něm super.

• , zakoupeno v Notino

• Vlasy se pomaleji mastí, nejsou splihlé

• katastrofa
    • vlasy po pouziti jak slama a nesly ani rozcesat. Objemu jsem si ani nevsimla.

Od Kerastase mam vyzkouseny masky a nejake sampony a myslim,ze je to dobra znacka. Ale tento objemovy gel je naprosty propadak. Po umyti jsem si prisla,jak kdyz mam ve vlasech nevymytou tunu gelu.

• , zakoupeno v Notino

• doporučuji na jemné vlasy jsou pevnější

Krásné pevné vlasy