Klorane balzám s mangovým máslem 150 ml

• vlasy se dobře rozčesávají a jsou krásné

kvalita za dobrou cenu

Objem
150 ml

Výživný balzám s mangovým máslem pro suché a poškozené vlasy. Laboratoře Klorane hledaly v rostlinné říši nejvhodnější odpověď na problém suchých a poškozených vlasů a zvolily lahodné exotické ovoce mango, přesněji mandli jeho pecky, pro výrobu mangového másla. Mangové máslo je výjimečně bohaté na mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, které dokonale vyživují, obnovují a vyhlazují vlasové vlákno. Výživný balzám s mangovým máslem je hustá emulze velmi jemné oranžové barvy, která doplňuje účinek šamponu. Obsahuje látky, které vyplňují keratin poškozeného vlasu, obalují vlas a usnadňují rozčesávání. Vlasy jsou hebké a lesklé. Hypoalergenní produkt.*

• Návod k použití: přípravek se nanáší na umyté vlasy (nejlépe Výživným šamponem s mangovým máslem). Naneste po celé délce vlasů, nechte 2-3 minuty působit, rozčešte vlasy a důkladně opláchněte. V případě kontaktu s očima je vypláchněte čistou vodou. *vyvinuto s cílem minimalizovat riziko alergických reakcí
  • Obsah: 150 ml

• jemnost a vzdušnost vlasů
    • nezatěžuje je
    • snadné rozčesávání

Dlouho jsem hledala nějaký šampon i kondicionér, se kterým bych byla spokojená. Používala jsem šampony z drogerii, ale příjde mi, že to co se volně prodává v drogeriích není žádná kvalita. Vlasy jsem po nich měla těžké, ulepené...jako by na nich byla nějaká vrstva. Spíš mi uškodily a kvalitu vlasů zhoršily. Používala jsem i šampony, které mi doporučila kadeřnice, ale taktéž jsem nebyla spokojená, pořád mi tvrdila, jak se mi vlasy zlepšily, ale to asi viděla jen ona, protože já vůbec ani jsem necítila žádné zlepšení. Navíc se mi vlasy začly hodně třepit a pomalu rostly, už jsem nevěděla kde najít něco kvalitního, tak jsem zašla do lékárny, kde mi doporučily značku Klorane...hned jsem to zkusila a jsem spokojená. Opravdu vidím i cítím rozdíl, pomalu se mi vrací kvalita vlasů zpátky.
    K šamponum z drogerie už se nevrátím.
    Jsem spokojená a doporučuji.

• , zakoupeno v Manitera.cz

• vlasy se dobře rozčesávají a jsou krásné