Maria Nila Pure Volume Conditioner 300 ml

Skladem • 1 varianta130 Kč94 % • 768 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 155 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 12 962 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč127 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč13 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta66 Kč123 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta5 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 027 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 6 418 recenzíDalší informace

CBD
Typ péče
oplachové

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Tato sada je pro mě naprostá špička co jsem kdy měla. Dostala jsem jako dárek a od té doby už jiný ani nechci. Nááádherně voní, vlasy jsou krásně hebké, lesklé, hodně se mi zkvalitněly. Mám vlasy kudrnaté, barvené, husté s tendencí ke krepatosti a s tímto jsem nadmíru spokojena. Zkusila jsem i jiný druh od této značky, ale už to nebylo ono (hlavně ta vůně mi tam chyběla). Nejlepší na něm je, že stačí opravdu malé množství a díky tomu vydrží dlouho. Určitě se vyplatí.
  • , zakoupeno v Notino

Zatím nevím, používám asi týden, a žádné nadšení ani zhnusení jsem zatím nezaznamenala. Vlasy umyje, objem udělá asi jako jakýkoliv jiný šampon, voní normálně, pění normálně. Za ty peníze asi žádná bomba. Mám vlnité suché vlasy, které žehlím, barvím i fénuji. Znovu už nejspíš nekoupím.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Vlasy jsou po něm hladké, přirozené.
    • Účel zvětšení objemu nesplnil.

Objem
Bez silikonů
CBD
Typ péče
oplachové

Dopřejte svým vlasům výživu a hydrataci! Vlastnosti: pečuje o vlasy, hydratuje, dodává vlasům objem, usnadňuje rozčesávání, neobsahuje sulfáty a parabeny, 100 % vegan.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Krasa.cz

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Vlasy jsou po něm hladké, přirozené.
    • Účel zvětšení objemu nesplnil.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

• Příjemná konzistence a vůně.

• Perfektní na citlivou pokožku
  • , zakoupeno v Notino

Velmi kvalitni sampon, vegansky.

• , zakoupeno v Notino

• Sampony Maria Nila jsou sice drazssi ale vysledek stoji za to. Huste krasne vlasy - pouzivam tedy jak sampon tak kondicioner
    • Mam zkusenost i s radou Repair ktera je tez skvela.. ovsem me dela hezci vlasy VOLUME (mam huste tezke vlasy )
    • veganske
    • cena ale stoji za to

Sampony Maria Nila jsou sice drazssi ale vysledek stoji za to. Huste krasne vlasy - pouzivam tedy jak sampon tak kondicioner.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Mám jemné vlasy, myslela jsem, že jsem zvolila dobrý produkt. Ale bohužel nejsem spokojená. Nevidím žádný výsledek. Opět se potvrdilo, že ne vše, co doporučují naše blogerky je dobré......
    Oceňuji jen balení. Cena by měla být, vzhledem ke kvalitě určitě levnější.

Spokojena