Nioxin System 3 Revitalizér Scalp Conditioner 300 ml

Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 172 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč91 % • 12 829 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 334 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 9 984 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 321 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč96 % • 923 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 961 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta64 Kč52 % • 524 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč98 % • 7 082 recenzíDalší informace

Typ péče
oplachové

• , zakoupeno v Notino

• funguje proti padání vlasů a podporuje růst nových

Kondicionér, šampon i tonikum mi doporučila kadeřnice. První příznak účinku byl nový podrost, padání vlasů se zmírnilo na přijatelnou mez až víc jak za měsíc. Vlasy myji každý druhý den.

• , zakoupeno v Vlasová kosmetika wella eshop

• Hledala jsem cokoli za jakoukoli cenu, co by mi zachránilo vlasy, protože tolik vlasů, co mi z hlavy padalo, to se nedalo ani počítat. Byla jsem naprosto zoufalá a smiřovala jsem se s osudem, že budu do pár let uplně plešatá. Naštěstí mi kadeřnice doporučila tento přípravek. Do měsíce mi vlasy přestaly padat skoro uplně, ale co jsem opravdu nečekala, že mi vlasy začaly dorůstat a za tu dobu, co přípravky Nioxin používám, mi dorostlo asi 5 cm nových vlasů.
    • Cena je ponekud vyšší, ale vyplatí se zainvestovat, opravdu jsem spokojená s výsledkem.

Bez Nioxinu ani ránu!

tekuté
CBD
Typ péče
oplachové

Revitalizér pokožky pro jemné barvené mírně řídnoucí vlasy je odlehčený kondicionér, který pomáhá získat vlasům ztracenou pružnost a hustotu. Dodává vyváženou hydrataci mírně řídnoucím vlasům. Pomáhá snižovat vypadávání vlasů a zvětšuje jejich objem. Redukuje padání vlasů ovlivněné lámáním a zároveň vlasy posiluje a eliminuje lámavost a poškození vlasů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• všechno

nepíšu recenze, ale teď jednu napsat musím. Potom co jsem za spoustu let vyzkoušela opravdu tunu přípravků proti padání vlasů a už nevěřila ničemu, jsem narazila na Nioxin. Je úžasný a funguje! Používám ho už 3 měsíc, je opravdu důležité vybrat si řadu podle typu vlasů a používat všechny 3 přípravky, tady je to dokonce nezbytné. Pokud to dodržíte poznáte změnu.

• Pozoruji nové podrosty
    • Zmírnění vypadávání vlasů
    • Kondicioner rychle ubývá, je potřeba větší množství

Určitě doporučuji spolu s dalšími přípravky z řady Nioxin System 3. Cca po třech minutách začne kondicioner na pokožce hlavy chladit, proto ho nedoporučuji po aplikaci ihned smýt, ale nechat působit. Výsledky nejsou vidět ihned, chce to trpělivost, ale po nějaké době (asi 8 týdnů) jsou cítit podrosty a vlasy vypadávají méně. Když si však vlasy foukám a chci mít větší objem, tak si dám kondicionér pouze na konečky, jinak kondicionér vlasy spíše zjemní

• , zakoupeno v Notino

• funguje proti padání vlasů a podporuje růst nových

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Vlasová kosmetika wella eshop

Bez Nioxinu ani ránu!