Plantur 21 Nutri Conditioner kofeinový balzám pro barvené a poškozené vlasy 150 ml

Objem
150 ml
Druh vlasů
pro poškozené vlasy

• , zakoupeno v Notino

Používám pravidelně, vlasy jdou krásně rozčesat a jsou takové pevné a vyživené.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Používám Plantur a funguje úžasně

• , zakoupeno v Lékárna.cz

velmi krátká doba, nelze posoudit

Objem
150 ml
Druh vlasů
pro poškozené vlasy

Kondicionér pro krásu a lesk vašich vlasů.

• , zakoupeno v Notino

Používám pravidelně, vlasy jdou krásně rozčesat a jsou takové pevné a vyživené.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Používám Plantur a funguje úžasně

• Velmi řídká konzistence, u vlasů nemáte pocit vyživení či zvláčnění. Produkt mne velmi nemile zaskočil. Šampón mám naopak velmi ráda, vlasy opravdu oživil a méně padaly, balzám nedosahuje ani polovinu očekávané kvality a po opakovaném použití nevidím žádný efekt.
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

velmi krátká doba, nelze posoudit

• Hebké, pevné, lesklé, zdravé vlasy, které předtím byly hodně vysušené, krepaté a dost padaly - s šamponem a kondicionerem Plantur 21 zlepšení o 100%
    • Vlasy po třech umytím téměř úplně přestaly padat - neřekla bych, že zrovna pozoruji, kolik mi kdy vypadne vlasů (nemám na to čas), avšak když jsem po umytí v hřebenu a lapači neměla téměř žádné vlasy, opravdu mě to praštilo do očí :D
    • Kondicioner dost řídký, což ničemu nevadí, jen ho asi vypotřebuji rychleji...

Přinesl Ježíšek v sadě šampon + kondicionér + tonikum - opravdu luxusní výrobky, nejlepší, které jsem kdy měla!!!
    Až dojde, stoprocentně koupím znovu.
    Rozhodně doporučuji. Jsem tak spokojená, že mě to donutilo napsat tuto recenzi :)
    Doporučuji koupit celou sadu šampon + kondicionér + tonikum.