Redken Curvaceous Conditioner kondicionér na nepoddajné vlnité vlasy 250 ml

kondicionéry
CBD
Konzistence
tekuté

Kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy s krémovým složením pro každodenní péči, hydrataci a lesk vlasů. Lze jej použít jako oplachovací i bezoplachovací kondicionér.

• , zakoupeno v Ambrashop.cz

nekudrnatí

používám ho dlouhodobě

• Příjemná vůně
    • Hydratace
    • Stačí aplikovat malé množství
  • , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• Vlasy jdou lehce rozčesat

Kondicionér používám v kombinaci s šamponem ze stejné řady, vlasy jsou krásně vyživené, bez krepatění.

• , zakoupeno v Notino

Vlasy se dobře rozčesávají, kudrny pěkně drží.

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

Spokojenost s výrobkem, používám už několik let.

• , zakoupeno v Notino

Nevěřila jsem, ale vážně to funguje! Vyzkoušela jsem všechno možné a už jsem si nevěděla rady - mám dlouhé vlnité vlasy, suché a bez lesku. vlasy jako by začaly pomalu vstávat z mrtvých. jsem nadšená. myslím že je super hlavně pěnová konzistence, která vlasy nezatěžuje - vyhodila jsem hned všechny oleje. jedinou neváhodou je, že objem lahvičky skutečně není moc velký a zdá se, že přípravek velmi brzy vypotřebuji.

• , zakoupeno v Fragra.cz

• Kondicionér mi doporučila kudrnatá kamarádka.
    • Mám vlnité a suché vlasy, které rády krepatějí.
    • S Redkenem jsou vlasy měkčí, vlnitost vydrží déle.
    • Dobrá je i možnost "neoplachovat" - i to zachová vlny, jen je účes ulízlejší, trochu "wet look".

S Redkenem jsem velmi spokojená, žádný vlasový přípravek mi dosud tak nevyhovoval.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• zpevnění

výborný šampon

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• vlasy jsou krásně hebké a jdou nádherně rozčesat
    • byla by lepší pumpička k dávkování

jsem moc spokojená