Redken High Rise Volume Lifting Conditioner 250 ml

pro jemné vlasy

• , zakoupeno v Hairborn Eshop

zcela doporučuji

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Mé jemné vlasy jsou po něm bohatší a krásně lesklé (používám i šampon stejné řady), bez zatížení, vlasy vydrží hezké i několik dní, budu kupovat i nadále. Navíc má příjemnou vůni.
    • Chodí mi na něj i dcery:)))
  • , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Jsem velice spokojena s touto značkou

Objem
250 ml
Druh vlasů
pro jemné vlasy

Kondicionér pro snadné rozčesávání určený pro jemné a zplihlé vlasy, kterým dodá plnost a objem od kořínků! Vlastnosti: dodává objem nadzvihne vlas od kořínku, podporuje plnost vlasů, vyživuje vlasy, usnadňuje rozčesávání, zjemňující polymery pomáhají uhladit vlasovou kutikulu, dodá lesk a pocit hebkých vlasů.

Vlasy nezatěžuje.

• , zakoupeno v Hairborn Eshop

zcela doporučuji

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Chodí mi na něj i dcery:)))
  • , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Jsem velice spokojena s touto značkou

• Hezka vune
    • Zadny efekt objemu

Vlasy mám nadychane

• stačí malé množství
  • , zakoupeno v Notino

Jsem s šamponem spokojená.

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• Je super
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

Skvělý přípravek, po použití mám pěknější vlasy.

Dárek pro dceru