Shu Uemura Muroto Volume kondicionér pro jemné vlasy Himalayan Crystal Minerals 250 ml

1 219 Kč
Garantovaný nákup z Parfemy.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 4 956 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 064 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 459 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 126 recenzíDalší informace

• umyje vlasy
    • vydrží déle svěží, ale za cenu přesušení
    • velmi vysušující (na vlasy i vlasovou pokožku), dlouhodobě mi nevyhovuje
    • obsahuje sulfáty

Dle recenzí, které jsem na produkt četla, jsem si myslela, že se jedná o malý zázrak a chtěla jsem jej vyzkoušet. Bohužel představa se nesetkala s realitou, za mě velmi přeceňovaný výrobek.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Zatim jsem vyzkousela jen jednou a Jsem spokojena

Objem
250 ml
Typ produktu
kondicionéry
Druh vlasů
pro jemné vlasy

Kondicionér pro jemné vlasy Muroto Volume dodá vlasům chybějící objem a dokonalý lesk. Vyživuje vlasy od kořínků ke konečkům. Aktivní látky: větší množství vody a hořčík - pro zesílení vlasů a objem od kořínků ke konečkům, lesk a vitalitu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Notino