Styx Verbena balzám na suché vlasy 150 ml

150 ml
Typ produktu
kondicionéry

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Opravdu mi krásně zjemní vlasy.
    • -

Mám extrémně suché vlasy a tento balzám mi vlasy pěkně zjemní. Vlasy jdou pěkně rozčesat.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• moc příjemný balzám, krásně voní, vlasy jsou po něm pevné a lesklé, jedná se o přírodní kosmetiku bez zbytečné chemie, což teď vyhledávám
    • je hodně drahý, ale pokud člověk o něj stojí, tak to dá

Kondicionér jsem si koupila protože se jedná o přírodní produkt, který není plný chemie jako ostatní výrobky. Vlasy jsou po něm krásné, lesklé a pevné. Příjemně voní po Verbeně, ale nevtíravě. Nevýhodou je vyšší cena, ale pokud chce člověk opravdu kvalitu, tak už to tak bývá.

Objem
150 ml
Typ produktu
kondicionéry

Balzám s verbenou určený pro poškozené a extrémně suché vlasy. Díky Repair komplexu z mořských řas (řasy se získávájí z hloubky 5000 m p. m.) se suché vlasy zregenerují a opět rozzáří.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Opravdu mi krásně zjemní vlasy.
    • -

• , zakoupeno v Krasa.cz