Syoss Supreme Selection Restore balzám pro hloubkovou regeneraci 250 ml

Objem
250 ml

• , zakoupeno v VMD

Výrobek je dobrý. Mám po něm hezčí a zregerovanější vlasy. Mám ho teprve krátce a již po prvním použití jsem zaznamenala maličké změny a celkevoě jsem zatím spokojená.

Objem
250 ml

Syoss Supreme Restore. Tato skvělá řada je určena pro poškozené či extrémně poškozené vlasy. Důkladně napravuje poškození vlasů a hloubkově je regeneruje až na buněčné úrovni.

Syoss Supreme  balzám pro hloubkovou regeneraci

Po umytí  Syoss Supreme  balzám pro hloubkovou regeneraci vlasy jemně uhladí a umožní jejich dokonalé rozčesání a úpravu. Perfektně regeneruje i vážně poškozené vlasy, které díky němu vypadají jako vyměněné.

• V kadeřnickém salonu se vlasům obvykle dostane té nejlepší profesionální péče a váš účes pak vypadá prostě neodolatelně. S novinkou Syoss Supreme Selection si tento skvělý pocit můžete užívat kdykoli i doma. Značka Syoss právě uvádí inovativní řadu vlasové kosmetiky, která nabízí to nejkvalitnější a vysoce účinné složení potřebné pro nádherné a zdravě se lesknoucí vlasy. Maximální účinek poskytuje díky technologii Cellular Hair Restore (Hloubková obnova buněk), která vám zajistí pocit zbrusu nového účesu. Syoss Supreme je dostupná ve dvou řadách: Syoss Restore je určen pro velmi silně poškozené vlasy a poskytuje jim přesně cílenou a hloubkovou regeneraci. Syoss Revive pro barvené a melírované vlasy zintenzivňuje lesk a zářivost barvy, brání jejímu vymývání a  o vlasy zároveň pečuje.
  • Ten pocit zažila většina z nás: odcházíte od kadeřníka a vaše vlasy jsou hedvábně jemné, do hloubky zregenerované a vypadají neuvěřitelně zdravě. Lidé s problémovými vlasy si s běžnými kosmetickými přípravky nevystačí a pro získání tohoto pocitu potřebují profesionální řešení. Nyní si jej mohou dopřát každý den díky řadě Syoss Supreme, která nabízí cílená řešení a maximální účinek pro různé potřeby vlasů.
  • Receptura s technologií Cellular Hair Restore opravuje poškozené vlasové vlákno a regeneruje ho hluboko uvnitř. Kombinuje v sobě tři z těch nejúčinnějších regeneračních prvků: mikronizovaný keratinnapraví i nejhorší poškození hluboko uvnitř struktury vlasu. Tato inovativní přísada je srovnatelná s přirozeným keratinem. Koncentrovaný protein proniká hluboko do vlasové kůry a obnovuje strukturu  vlasového vlákna. Zlepšuje tak soudržnost buněk a vlasy dlouhodobě posiluje. Lipidový elixír pak pokrývá každý vlas ultra tenkou neviditelnou ochrannou vrstvou, díky níž vlasy získají úžasnou hebkost a zářivý lesk – pro pocit zbrusu nového účesu.
  • Složení: Aqua, Cetearyl Alcohol, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethicone, Citric Acid, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Isopropyl Myristate, Hydrolyzed Keratin, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Panthenol, Glycerin, Propylene Glycol, Mica, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Parfum, Dimethiconol, Polyquaternium-10, Limonene, Linalool, Hexyl Salicylate, Potassium Sorbate, CI 77891, CI 47005.

SYOSS Supreme Selection pro regeneraci vlasů jako nikdy předtím.

Prvotřídní kombinace nejúčinnějších ingrediencí v  technologii Cellular Hair Restore, působí na obnovu vlasů ve třech dimenzích:

Mikronizovaný keratin proniká hluboko a regeneruje i silné poškození uvnitř vlasové struktury. Do vlasové buňky pro obnovení i nejhlubších škod.

Koncentrovaný protein Posiluje poškozená vlasová vlákna a obnovuje jejich strukturu.

Lipidový elixír Pokrývá vlasy neviditelnou vrstvou, která jim poskytuje lesk a hebkost.

Supreme Restore

Poškození, jako jsou lámavost vlasů, roztřepené konečky a porézní povrch vlasů, lze ihned odstranit. Navzájem dokonale se doplňující výrobky mění péči o vlasy na jedinečný a příjemný zážitek. Pro vlasy jako nové s až o 95% menší lámavostí.

1zákazník doporučuje produkt

• vůně, která zůstane i po vysušení
    • na poškozené vlasy nic extra

Po delší době jsem si koupila balzám v obchodě. Jinak si kupuju velké balení "profi" produktů (cenově vyjde jen o málo dráž než běžné značky). Dala jsem na reklamu, pěkný obal a cenu. Mám vlasy vlnité, takže mají tendenci se trochu více vysoušet v koncích. Po nanesení a umytí balzámu jsem byla velmi zklamaná. Vlasy byly drsné, přestože jsem dala větší množství balzámu než jsem běžně zvyklá.
    Příjemně mě však překvapila vůně, která vydržela i po usušení vlasů.

• , zakoupeno v VMD