Tigi Resurrection Conditioner 200 ml

• Skvělý na rozčesávání

• Produkt mi vyhovuje na moje jemné sušší vlasy, používám opakovaně

• Nádherně voní
    • Má dobrou konzistencí
    • Příjde mi příliš chemický a nepřijde mi, že vlasy nějak zlepšil. Spíš jsem o ně měla strach.

Příště radši něco víc přírodnějšího.

Objem
200 ml
Typ produktu
balzámy
Druh vlasů
pro jemné vlasy

Kondicionér pro slabé, namáhané vlasy Bed Head Resurrection od značky Tigi zajistí vašim vlasům intenzivní hloubkovou péči, která jim dodá novou sílu, energii a vitalitu. Usnadňuje rozčesávání vlasů, zabraňuje jejich lámání a eliminuje vznik statické elektřiny. Zabraňuje vyblednutí barev a chrání vlasy před tepelným poškozením. Výsledkem budou hebké, lesklé vlasy plné života.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• Skvělý na rozčesávání

• Produkt mi vyhovuje na moje jemné sušší vlasy, používám opakovaně

• Nádherně voní
    • Má dobrou konzistencí

Příště radši něco víc přírodnějšího.

• Kvalitní kondicionér, používám pravidelně
  • , zakoupeno v Notino

Používám tuto značku dlouhou dobu, šampon i kondicionér, zatím v modré verzi, nyní vyzkouším červenou, vlasy nemastí, krásně se rozčesávají, neelektrizují, voní.

• Kvalitní
    • Příhemná vůně
    • Účinné
    • Cenově dostupné
  • , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Má dobré účinky na vlasy.
  • , zakoupeno v Notino

• vlasy jsou hebke a vonavé

skvělý produkt

• přípravek krásně zjemňuje vlasy
    • dokázal napravit i velké poškození vlasů
    • má vlastnosti masky
    • snadné použité
    • stačí maličko pro super účinek
    • zvláštně voní (asi jen o zvyku)

Tento produkt jsem si koupila na doporučení kamarádky a jsem maximálně spokojená. Nepoužívám ho při každém mytí (alespoň mi dýl vydrží :-)). Dělám si jednou za 14 dní odzdravnou kůru a je to super.
    Nosím hodně gumičky a mám tím zničené vlasy. Jednou za čas si tímto produktem toto zničení napravím.
    Vlasy jsou po aplikaci tohoto produktu krásně jemné a hebké.
    Je fakt, že po použití tohoto produktu musím pak na vlasy dát nějakou volume pěnu a vyfoukat přes kulatý kartáč, abych neměla vlasy splihlé. Ale jinak je to bezkonkurenčně nejlepší produkt pro zničené vlasy.

• krásně voní
    • hodně vyživuje
    • balení nevydrží dlouho

Balení se bohužel rychle vypotřebuje (na dlouhé vlasy). Super výživa, hezky voní