Nejnovější recenze ze sekce Kondicionéry a balzámy na vlasy

• vune
  • balení
  • produkt mi nevyhovuje

Na produkt som sa zo začiatku veľmi tešila, keďže som videla reklamy a doporučenia na danú technológiu, no po dlhodobom používaní bohužiaľ nevidím výsledky, s ktorými by som bola spokojná. Nevidím rozdiel medzi kondicionérom obyčajným a týmto od Pantene, dokonca mám pocit že mám vlasy viac rozlietané a neuhladené, než zvyčajne. Bohužiaľ mne osobne produkt nesadol, nevidím výsledky.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Zakoupeno v Testuj.to

• Praktické balení, vůně, zlepšení vlasů

Kondicionér na vlasy byl moc skvělý, byla jsem milé překvapená jak vlasy po použití vypadaly značně lépe.Vlasy byly po něm více vyživené, lesklé. Po aplikaci se lehce rozčesávaly a krásně po umytí voněly. Co se týče produktu, tak je to snadné a rychlé, což ocení ženy, které mají málo času. Takže kondicionér od Pantene bych rozhodně doporučila jedincům, kteří mají zejména suché a lámavé vlasy, a to z důvodu, že po umytí jsou krásně lesklé, elastické, snadno jde vlasy rozčesat a taktéž jsou hydratované. Balení je menší, tudíž je vhodné i na cestování, jako pomocník.Příště si ho určitě zase koupím, byla jsem velmi spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Musím ho použít více

Měla jsem možnost testovat kondicionér řady Pantene Bond Repair.
Musím podotknout, že pro mě určitě jedna z nejlepších řad od Pantene.
Jelikož mám od přírody jemné, splihlé vlasy, tato řada mi určitě přidala pevnost, lesk, vůni vlasů.
Další výhoda je určitě taková, že krásně voní.
Trochu jako nevýhodu vnímám, že na své dlouhé vlasy jsem musela použít větší množství, než u běžných kondicionérů jiné značky.
Každopádně celkový výsledek takový, že se ráda k této řadě vrátím.

Condicioner je velmi kvalitní. Po umytí jsou vlasy hebké.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• kvalita
  • vůně

Produkt bych určitě doporučila vyzkoušet, stojí za to. Doporučila bych ho nanést po konci umytí vlasů a nevymývat ho. Krásně vlasy vyživí a dodá jim lesk. Mám hodně vlnité vlasy s tendencí vysoušení, ale po používání vidím pozitivní efekt. Budu kupovat rozhodně opakovaně!

Ověřený zákazník Testuj.to Yvona

• kondice vlasů
  • jednoduchost aplikaace
  • vyšší cena
  • Křátkodobá vůně

Skvělý kondicionér i pro jemné a hebké vlasy. Zatím jsem ho použila 3 x a už po prvním použití jsem cítila výsledky. Kondicionér má praktický obal, ze kterého se skvělé nanáší. Stačí malé množství vmasírovat po délce vlasů. Dobře se z vlasů smývá a potom se lehce rozčesávají. Je cítit, že jsou hydratované a v lepší kondici. Jen ta vůně nevydrží dlouho, jinak jsem byla nadmíru spokojená. Doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Následná jemnost vlasů
  • Konzistence

Kondicionér Pantene Molecular Bond Repair mě příjemně překvapil. Vlasy se po umytí velmi snadno rozčesávaly a kondicionér sám o sobě krásně voní, na mých vlasech však vůně nebyla úplně intenzivní. Co bych považovala za nevýhodu je to, že mi přišlo, že se mi po kondicionéru vlasy rychleji mastily.

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

• design
  • snadné použití
  • nemusí se oplachovat

Z mého pohledu je kondicionér velmi účinný. Již po krátkém použití jsem zaznamenala vlasy zdravější, jemnější a pevnější. Jako pozitivum musím hodnotit snadné nanášení, rozčesávání a samozřejmě i velmi příjemnou vůni. I design produktu je velice zdařilý. Určitě si tento produkt opět pořídím a doporučím svým známým.

• Výsledky
  • Malé balení

Kondicionér má příjemnou vůni a je snadno použitelný. Nicméně viditelné zlepšení vzhledu vlasů jsem zaznamenala až po opakovaném použití. Vlasy se staly hebkými, lesklými a snadno se rozčesávaly. Lepší výsledky jsem pozorovala, když jsem kondicionér nechala působit déle. Nedoporučila bych jej jako bezoplachovou péči, protože zanechává vlasy mastné.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Vzhled
  • Vune
  • Zadna vune po umyti
  • Spatna rozcesatelnost

za me ocekavani bohuzel nesplneno :( konzistence sama o sobe dobra, vune prijemna, ovsem minimalni. po vysuseni zadna. Vlasy po umyti bez rozdilu, spatne rozcesatelne. Mozna kdybych pouzivala celou radu, byl by rozdil viditelny. Pouze kondicioner mi bohuzel nestacil. Mam vlasy znicene hodne, to tomu mozna taky moc neprispelo. A to jsem s nim nesetrila :D s nekterymi produkty teto znacky mam zkusenosti dobre, tenhle me ale neoslovil

Zakoupeno v Testuj.to

• Účinek na vlasech byl vidět už po druhém pozziti
  • Vůně vydrzi opravdu dlouho
  • Není co vytknout

Po dlouhé době jsem našla balzám , který moje blond vlasy zanechá hebké a vyživené po dobu několika dni.
Vúně vydrzi několik dní. Vyhovuje mi i možnost bezoplachoveho působení, účinek byl o to lepší ! Vlasy vyživené , leskle a plné… Účinek jsem viděla už po druhem umyti , za mě rozhodně palec nahoru! ☺️

L'Oréal Expert Pro Longer conditioner 750 ml

L'Oréal Expert Pro Longer conditioner 750 ml

Ověřený zákazník Allegro.cz Aleš

Přidáno: 18. února 2024

(naposledy upraveno 18. února 2024)

Zakoupeno v Allegro.cz

Maximální spokojenost, vlasy jsou hebké a zdravé

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Příjemná vůně
  • Rychlé působení
  • Hebkost vlasů
  • Snadné rozčesávání

Při testování produktu Pantene Molecular bond repair kondicionéru jsem byla nadšená z vůně.

Během používání jsem nenašla žádná negativa - po umytí jsem nanesla na vlasy, nechala krátce působit a pečlivě opláchla. Po vysušení vlasy voněly, byly hebké a snadno se rozčesávaly a neztratili tolik objem.

Nicméně používám od Pantene řadu Pro V a na tu nedám dopustit. Přijde mi, že vlasy jsou vyživenější.

Kondicionér je ale i přesto kvalitní a možná, pokud se použije spolu s šamponem a maskou ze stejné řady, tak srovnatelně kvalitní s řadou Pro V.

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

• Balení
  • Funguje.

S výrobkem jsem nadmíru spokojená a budu kupovat i nadále. Kondicionér má krásnou vůní,dobre se nanáší. Po umytí jsou vlasy krásně hebké, lesklé a dají se krásně rozčesat což mě velmi mile překvapilo. Praktické balení. Obnovuje i strukturu vlasů na dotek jsou krásné jemné.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

Přidáno: 17. února 2024

• Kvalita produktu
  • Dávkovací pumpicka

Kvalita a konzistence produktu, za mě jedna z malá značek co splňuje. Je skvělý že funguje jak má , člověk má po par dnech vlasy silnější , pružnější a rozčesáváni jde po koupeli úplně snadno. Baleni by mohlo bytí s pumpičkou, a člověk by si mohl jen dokupovat náplň , ale to je každého věc . Budu kupovat nadále já jsme s kvalitou spokojena!

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

Přidáno: 17. února 2024

• Snadne užití
  • Vune

Kondicionér Pantene Molecular Repair jsem nedávno objevila a velice mile mě překvapil. Vlasy jsem měla v poslední době dost oslabené a již po krátkém používání jsem cítila zlepšení. Vlasy jsou na pohled zdravější, lesklejsi a pevnější. Určitě vyzkouším I další výrobky z této řady

Tomas Arsov Green Tea kondicionér 1000 ml

Tomas Arsov Green Tea kondicionér 1000 ml

Ověřený zákazník Shop Tomáš Arsov Ověřený zákazník

Zakoupeno v Shop Tomáš Arsov

šampon je příjemný, dobře se umývá vlasy, nemám tak častou potřebu umývání

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Jemná vůně
  • Aplikace

S kondicionérem jsem maximálně spokojená. Má výbornou konzistenci, která se neroztéká po ruce před aplikací. Kondicionér má jemnou vůni. Aplikace jednoduchá. Možnost také bezoplachové aplikace, která mě mile překvapila. Vlasy byly hned po první aplikaci lesklejší a pevnější. Všem mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Desing
  • Když se spláchne z vlasů, nemá to žádný efekt

Kondicionér Pantene molecular bond je super pro každodenní péči o vlasy. Vypadá dobře, stejně tak i voní. Konzistence je v pohodě. Nelíbilo se mi, že když ho umyju z vlasů, tak se nestalo vůbec nic. Ale bez oplachu jsem měla vlasy hebké a lesklé. Určitě si tento přípravek na vlasy pořídím znovu.

Dr. Santé Keratin bezoplachový kondicionér pro obnovu matných a křehkých vlasů 150 ml

Ověřený zákazník Svět kadeřnictví.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2024

(naposledy upraveno 15. června 2024)

Zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Super