Urtekram Bio vlasový kondicionér kokosový 250 ml

Druh vlasů
pro suché vlasy

• Vlasy jsou lesklé
  • , zakoupeno v Econea

Super kondicionér, kupovala jsem pro dcerku, má husté a pevné vlasy. Krásně voní.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Chtěla jsem zkusit bio kondicioner na vlasy, tento se poněkud špatně aplikuje, je ho potřeba víc než jsem zvyklá. Ale po umytí jsou vlasy docela hezké. Není špatný, ale za tu cenu jsem čekala něco jiného.

Objem
250 ml
Typ produktu
kondicionéry
Druh vlasů
pro suché vlasy

Kokosový kondicionér Urtekram s čistým BIO kokosovým olejem vlasy vyživuje, udržuje potřebnou vláhu a chrání vlasy před třepením. Společně s aloe vera, které ve složení nesmí nikdy chybět, jsou vlasy hydratované, díky obsahu kokosového oleje dokonale vyživené, lesklé a jemné na dotyk. Kondicionér Urtekram obsahuje pouze bylinné výtažky, mýdlové látky z palem olejných a rostlinné oleje, které zanechají vlasy čisté a hebké s přirozeně zdravým leskem. Vhodný pro normální vlasy.

• Použití: Malé množství kondicionéru naneste do vlhkých délek vlasů, nechte 2–3 minuty působit a poté opláchněte čistou vodou.
  • Složení: Aqua, aloe barbadensis leaf extract*, glycerin**, cetearyl alcohol, coco-caprylate, lecithin, glyceryl caprylate, olus oil, cocos nucifera oil*, cocos nucifera saccharum extract*, sodium cetearyl sulfate, parfum, citrus aurantium dulcis peel oil*, magnolia officinalis bark extract, tocopherol, beta-sitosterol, squalene, limonene. (* = ingredient from Organic Farming, ** = made using organic ingredients).

URTEKRAM je hlavní výrobce BIO potravin a přírodní kosmetiky ve Skandinávii. Společnost Urtekram byla založena v Dánsku roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku. Kosmetiku Urtekram prezentují slova Lákavé-Přírodní-Čisté. Všechny kosmetické produkty jsou vyráběny bez syntetických tensidů, parabenů nebo jiných konzervačních látek a parfémů. V Urtekramu nejsou produkty v žádné fázi výroby testovány na zvířatech. Kosmetika má BIO certifikát ECOCERT.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Vlasy jsou lesklé

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• , zakoupeno v Econea

Kondicionér se šamponem je příjemný na vlasech, vlasy po něm hezky voní, dobře se rozčesávají i dlouhé vlasy, maximální spokojenost.

• Krásně voní
    • Cena vzhledem k vegan a cruelty free je dobrá
    • Vlasy jsou krásně jemné, nazacuckané.
    • Dávalo mi víc práce ho pořád dostat do vlasů, ale nakonec po opláchnutí výsledek naprosto super.

Prijemna konzistence i vune

• přírodní a funguje

• Přírodní
    • Jemně voní
    • Vlasy jsou krásné a rozčesatelné

Tento produkt mám velmi ráda, líbí se mi na něm, že jemně voní, což přikládám do kladů, dobře se vymývá a bez něho bych vlasy nikdy nerozčesala.

• Přírodní produkt
    • Mám barvené vlasy a když jsem použila tento kondicioner, tak mi na vlasech začal zůstávat mastný nerozčesatelný film z nevstřebaného kokosového oleje (- přisuzuju to tomu). Konficioner je určený pro normální vlasy a je možný, že na ně bude působit jinak, ale na ty moje bohužel nefungoval vůbec, spíš naopak.

Kondicioner je možná dobrý, ale za sebe bych jej na barvené vlasy nedoporučila.

• krásně voní po kokosu
    • zacuchané vlasy se po něm dají rozčesat

Skvělý kondicionér, po kterém dlouhé vlasy lehce rozčešu. Krásně lehce voní po koksu. Je netestovaný na zvířatech a má přírodní složení, takže ideální výrobek! Doporučuji všem!