Wella Brilliance Color Leave In Balm ochranný balzám 150 ml

kondicionéry
Druh vlasů
pro barvené vlasy

• , zakoupeno v Notino

Aplikuji na vlhké vlasy před sušením. Vlasy se hned stanou hebké, poddajné a přesto nikdy ne splihlé. Přípravek chrání barvu nebo přeliv a udržuje vlasy přirozeně lesklé. Věřím že je i pečující.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Objem
150 ml
Typ produktu
kondicionéry
Druh vlasů
pro barvené vlasy

Brilliance Leave In Balm For Long Colored Hair - Ochranný kondicionér na barvené vlasy

• bezoplachový hedvábný kondicionér vyhlazuje barvené vlasy po celé délce
  • zanechává vlasy hebké a zářivě lesklé.

Použití:

Naneste do středních délek a konečků vlhkých vlasů. Neoplachujte.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• , zakoupeno v Parfemy.cz

super

• Vlasy jsou zdravé, ale zároveň lehké a mají objem. Jsou moc příjemné na dotyk

Prvně jsem dostala vzorečky šamponu, po tom,co jsem vypoužívala 2 jsem si koupila šamponi balzám a stále jsem s nimi velice spokojená.

• , zakoupeno v Notino

• vynikající na barvené a suché vlasy

Tento produkt jsem objevila v kadeřnictví Wella a už jsem u něj zůstala.je vynikající a všem vřele doporučuji kdo má problémy se suchýma vlasama ať už po barvení nebo trvalé.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Vlasy jsou zregenerovány, dobře se upravují, rozčesávají - produkt mám poprvé, ale i u kadeřnice mám vlasy ošetřovány i barveny přípravky od této firmy. proto jsem je zvolila k nákupu.
    • Nic.

Kvalitní výrobek